БРУС

Брус Киев цена

Міцні, відмінно зберігають тепло і мають властивості природного вентилювання дерев’яні будинки завжди користувалися особливою популярністю у населення. Для зведення таких екологічних і естетично привабливих будівель найчастіше застосовуються брус. Наша компанія пропонує всім бажаючим купити брус (Київ) та інші необхідні для будівництва пиломатеріали (вагонку, блокхаус, дошку обрізну і т.д.) за прийнятною ціною в будь-якій необхідній кількості і потрібних розмірах.

 Що таке брус і чим він відрізняється від колоди

Брусом називається оброблена на спеціальному обладнанні колода, якій надається правильна прямокутна (або квадратна) форма.

Готовий виріб потім проходить попередню сушку в спеціальних умовах. В іншому випадку матеріал зберігає свою природну вологість і є вже не таким якісним. На такий брус ціна (Київ та область) є найнижчою.

Зверніть увагу! Споруда з непройденого просушку будматеріалу дає наступну сильну усадку (до 10%) і потребує обов’язкового відстоювання терміном від півроку до 10 місяців.

Брус обрізний – ціни

Назва Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна грн за м/п
Брус 3 50 30 8
Брус 2-4,5 50 40 10
Брус 4 50 50 12
Брус 3-4,5 60 40 12
Брус 3-4,5 80 40 14
Брус 3-4,5-6 100 50 25
Брус 4,5-6 150 50 40
Брус 4,5-6 150 100 75
Брус 4.5-6 200 50 50
Брус 4-4,5 100 100 50
Брус 4.5-6 150 150 125

Переваги використання бруса

  • Проста збірка. Оброблені таким чином колоди мають стандартні однакові розміри по всій довжині, що значно спрощує їх складання в готовий виріб.
  • Відмінні експлуатаційні якості. Матеріал в обов’язковому порядку обробляється спеціальними просоченнями і антисептиками, які захищають його від вогню, грибка і можливих процесів гниття.
  • Економія часу на будівництво. Будинок з бруса сухого струганого складається, як показує практика, набагато швидше, ніж з інших будівельних матеріалів (наприклад, ніж зводиться цегляна кладка). До того ж він потім не дає усадку і не потребує обов’язкового відстоювання перед початком внутрішніх робіт.
  • Користь для здоров’я. Відзначається, що проживають в дерев’яних будинках люди значно рідше хворіють. Вони мають хороший сон і відмінну працездатність.
  • Оптимальна вологість. У будівлях, зібраних з бруса, немає необхідності додатково зволожувати повітря. Також там немає зайвої вологи, і не потрібно використовувати будь-які осушуючі пристосування. У приміщеннях самостійно регулюється оптимальна для здоров’я людини вологість в межах 45-60%.

Де використовується дерев’яний брус (Київ та область)

Цей натуральний матеріал сьогодні придбав досить широке застосування в сфері будівництва.

  • З його допомогою зводять різні житлові та господарські будівлі (котеджі, лазні, сауни, альтанки).
  • Він хороший для внутрішньої обробки приміщень. З бруса роблять сходи, арки, колони і т.д.

Види і класифікація брусів

На сучасному ринку будматеріалів представлені бруси наступних видів: клеєні (комбіновані), профільовані і стругані (цільні).

Струганий або цілісний – виготовляється з цілих добре просушених колод за допомогою їх обробки на спеціальному чотирибічному верстаті. Розмір перетинів у них може бути різним, але найбільш затребуваним є зараз брус 200×200.

Клеєний – проводиться за допомогою скріплення між собою окремих колод особливим клеєм і подальшої їх тривалої термічної обробки в спеціальних камерах. Він володіє відмінними експлуатаційними характеристиками (не всідається, не тріскається і не піддається подальшому руйнуванню).

Профільований – має спеціальні пази для щільного з’єднання колод. Ця особливість забезпечує стінам ідеальну гладкість і рівність. Така будова якісно ізольовано від зовнішнього холоду і вологи. Йому потрібно менше утеплювача і не потрібно додатково обробляти шви між колодами.

Де купити дерев’яний брус в Києві

Сьогодні велика кількість різних спеціалізованих супермаркетів і онлайн-магазинів пропонують покупцям значний вибір різноманітних будматеріалів з дерева. Чи можна бути впевненим при покупці втому, що всі вони виготовлені за правильною технологією, добре просушені і зведена з їх допомогою споруда прослужить вам вірою і правдою довгі роки?

Не знаєте, де купити брус дерев’яний в Києві? Звертайтеся в компанію Волиньліс!

У нас можна придбати якісний сухий брус в Києві з екологічно чистої вітчизняної деревини. Наші фахівці допоможуть вам у виборі необхідного для будівництва матеріалу, точному розрахунку його кількості і в остаточному складанні заявки. Ви можете вибрати деревину із запропонованих в прайсі стандартних розмірів (матеріали є на складі) або оформити індивідуальне замовлення під необхідні параметри.

Зауважте! У нас також є послуга доставки. На спеціально обладнаних для перевезення довгомірних вантажів машинах ми можемо привезти замовлений у нас брус (або інші придбані матеріали) прямо до місця будівництва.

[kkstarratings]