БЛОК-ХАУС

Блок хаус Киев

Власний будинок з справжніх оциліндрованих колод є мрією багатьох жителів сучасного мегаполісу. Правда, по кишені таке дороге будівництво далеко не всім. Перетворити в короткі терміни і за цілком прийнятні гроші будь-яку заміську споруду в елегантний і презентабельний дерев’яний зруб допоможе всім бажаючим такий популярний оздоблювальний матеріал, як блок хаус.

Наша компанія спеціалізується на торгівлі різноманітними пиломатеріалами з якісного натурального дерева. У нас за вигідними цінами можна купити в Києві блок хаус, фальшбрус і інші оздоблювальні матеріали в необхідних кількостях і розмірах.

Блок хаус – ціни

Назва Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт 4 105 25 270
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт 4 130 35 300

Що таке блок хаус і де він застосовується

Блок хаус являє собою одну їх різновидів обробної вагонки з натуральної деревини. Лицьова сторона кожної такої дерев’яної рейки в точності імітує форму округлого колоди, в той час як зворотна нічим не відрізняється від звичайної дошки. Складаються між собою вони по системі «паз-шип». Освоїти її досить легко зможе навіть людина далека від професійного будівництва.

Сьогодні блок хаус з успіхом застосовується як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки приватних заміських котеджів і підсобних приміщень.

Чому варто зупинити вибір на блок хаусі

Все більша кількість сучасних покупців віддає перевагу замість натурального оциліндрованого бруса блок хаус. І вони абсолютно праві. Адже, як показує практика, дорогі цілісні колоди з часом втрачають свою первісну красу (вони тріскаються і темніють). Блок хаус ж навіть через багато років зберігає свій незмінний зовнішній вигляд. До того ж він має велику кількість додаткових переваг.

  • Має прекрасну тепло- та звукоізоляцію. У будинку, фасад або внутрішні стіни якого обкладені блок хаусом, практично не чути гучні вуличні звуки і відмінно зберігається тепло взимку (або прохолода влітку). Остання особливість дозволяє економити досить значні суми з сімейного бюджету на опаленні або кондиціонуванні.
  • Легко монтується. Застосовувана в блок хаусі технологія «паз-шип» дуже проста, і її досить швидко зможе освоїти навіть неспеціаліст.
  • Не схильний до впливу навколишнього середовища. Такі стінові панелі виконуються з якісної натуральної деревини і мають дуже хорошу вологостійкість. Вони не гниють, на них не нападають шкідливі комахи.
  • Володіє відмінною енергетикою. У приміщенні, стіни якого оздоблені блок хаусом з натурального дерева, панує особливий мікроклімат. Він позитивно впливає на самопочуття і здоров’я людини.

Від чого залежить ціна на блок хаус (Київ та область)

Остаточна ціна на блок хаус залежить найчастіше від того, яке саме дерево використовувалося при його створенні, а також сортність виробу.

Сьогодні можна придбати блокхаус в Києві з найрізноманітніших порід дерева: соснових, модрини, кедра. Найбільш популярним варіантом є сосна завдяки своїй прийнятній ціні і довговічності (вона має в деревині велику кількість смол, які відмінно її просочують і роблять дуже вологостійкими).

За сортності така дерев’яна вагонка ділиться на 4 класу. A, B, C і Екстра. Найякіснішим і дорогим є останній. Для внутрішнього оздоблення приміщень рекомендується вибирати матеріали найвищих класів (A і Екстра).

Поради по самостійному монтажу блок хауса

  1. Ті, хто збираються купити в Києві блок хаус для зовнішньої обробки будинку, повинні враховувати товщину обробної панелі (вона повинна бути не менше 4 см). Для внутрішньої ж обшивки можна зупинити свій вибір на більш тонких варіантах: 2-2,4 см.
  2. Відразу ж після доставки товар слід попередньо просушити. Вагонку для зовнішньої обробки необхідно на кілька днів залишити на вулиці під навісом, а для внутрішнього – занести на аналогічний період часу в приміщення.
  3. Монтувати панелі можна за допомогою шурупів, кляймер або цвяхів. Неспеціалістам рекомендується вибрати шурупи. Слід врахувати, що закручувати їх необхідно з однаковим кроком і на максимально можливу глибину, так щоб капелюшок повністю зникав.

Де придбати блок хаус

Наша компанія пропонує великий вибір різноманітних за розмірами високоякісних пиломатеріалів. При необхідності ми надаємо додаткові послуги з доставки товару на спеціальному автотранспорті.

Телефонуйте за вказаними телефонами і отримаєте повну консультацію по всьому асортименту товарів. Наші менеджери допоможуть вам підібрати необхідні для будівництва або ремонту пиломатеріали, а також розрахують їх точну кількість для замовлення.

Звертайтеся і переконайтеся, що кращі ціни на блок хаус в Києві надаємо ми, компанія Волиньліс!

[kkstarratings]