ВАГОНКА ДЕРЕВ’ЯНА

Вагонка Киев

Сьогодні на ринку представлений великий асортимент оздоблювальних матеріалів. Незважаючи на такий достаток, багато як і раніше віддають перевагу натуральному дереву, яке має безліч переваг перед синтетичними виробами. Натуральне оздоблення вписується в будь-який інтер’єр, виглядає презентабельно. Крім того можна, купити вагонку дерев’яну в Києві недорого, якщо замовити матеріал безпосередньо у виробника.

Компанія «Волиньліс» пропонує в асортименті вагонку, яка виготовлена з екологічно чистої деревини. Ми є виробником пиломатеріалів, тому в компанії можна купити вагонку за доступною ціною. Можливо виготовлення пиломатеріалів під замовлення з індивідуальними параметрами. У нас також пропонується дошка для підлоги різних розмірів.

Вагонка – ціна

Євро вагонка сосна
Назва Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
Євровагонка 1-й сорт 2,5-3 80 14 160
Євровагонка 1-й сорт   2,5-3 90       14 160
Євровагонка 1-й сорт 3 105 14 200
Євровагонка 1-й сорт 3,5-4 85 14 200

2-х стороння вагонка сосна

Назва Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
2-х стороння 1-й сорт 2,5-3 85 14 160
2-х стороння 1-й сорт 2,5-3 105 14 200
2-х стороння клеєна (без сучка) 4 125 15 270

 Вагонка вільха, липа

Вагонка вільха без сучка вищий сорт європрофіль 1,5-1,9 85 14 320
Вагонка вільха без сучка вищий сорт європрофіль 2-3 85 14 350
Вагонка вільха з сучком європрофіль   2,2-2,5    85       14 160
Лежак вільха без сучка вищий сорт 1,5-3 90 28 75 м/п
Трапік вільха без сучка вищий сорт 1,5-3 45 28 35 м/п
Лежак вільха з сучком 2-3 80 25 45 м/п
Євровагонка липа вищий сорт (0 сорт) 1,5-3 87 13 320
Євровагонка липа 1-й сорт (без сучка) 1,5-3 87 13 290
Євровагонка липа 2-й сорт 1,5-3 87 13 190
Лежак липа вищий сорт (0 сорт) 1-3 85 25 65
Лежак липа 1-й сорт (без сучка) 1-3 85 25 55
Лежак липа 2-й сорт (з сучком) 1-3 85 25 40

Трохи історії появи матеріалу

Термін «вагонка» – це узагальнена назва оздоблювальних матеріалів, які представляють собою дошки з системою кріплення «шип-паз». Назва пішла з тих часів, коли для обшивки залізничних вагонів використовувалися дерев’яні рейки. Термін прижився, а матеріал згодом почав використовуватися для обробки приміщень, обшивки фасадів і інших архітектурних елементів будівель.

Основні переваги вагонки

Матеріал є натуральним, так як виготовляється з деревини. Він виконує не тільки декоративну функцію, а й служить додатковою теплоізоляцією. У приміщенні з такою обробкою створюється і підтримується оптимальний мікроклімат. Це відбувається завдяки здатності дерева вбирати надлишки вологи і віддавати їх, якщо повітря стає дуже сухим. Не варто списувати з рахунків і приємний аромат деревини, який створює відчуття затишку і домашнього тепла.

До «плюсів» вагонки відносяться:

  • Довговічність;
  • Простий монтаж;
  • Екологічна безпека;
  • Високі показники тепло- і звукоізоляції;
  • Презентабельний зовнішній вигляд;

Вагонка: особливості виробництва

На першому етапі виготовляється дошка обрізна, яка потім сушиться промисловим способом. Після цього випилюється гребінь і паз в бічних частинах дошки. На фінальному етапі виробництва вагонка шліфується. Продукція виготовляється відповідно до вимог ГОСТ. Матеріал, який проводиться по німецькому стандарту DIN (вимоги значно вище, ніж в ГОСТ), називається євровагонка. Від дотримання технології виробництва багато в чому залежить якість пиломатеріалу.

Види вагонки

Матеріал класифікується за кількома критеріями: порода деревини, її сорт, форма профілю і розмір панелей. Залежно від цих параметрів істотно варіюється ціна вагонки дерев’яної. Купити її можна в будь-якому спеціалізованому магазині, але безпосередньо від виробника матеріал обійдеться значно дешевше. Вагонку виготовляють як з листяних, так і з хвойних порід деревини. Кожен вид має свої переваги.

Найбільшою популярністю користується вагонка сосна. Така деревина має високу міцність. Її відмінною рисою є золотистий колір і красивий малюнок. У Києві купити вагонку сосна можна недорого. До відносних недоліків можна віднести не дуже високу щільність деревини та здатність сосни навіть після промислової сушки віддавати смолу протягом декількох років.

Ялинова вагонка має красиву структурою, має низький показник шорсткості. Така деревина м’яка і пластична, тому її можна використовувати для обробки архітектурних елементів округлої форми. Але, вона сильно вбирає вологу і, як наслідок, потребує спеціальної хімічної обробки, яка захистить дерево від гниття.

Міцність вагонки з модрини порівняно з показниками дубового матеріалу. Деревина відмінно зберігає тепло. Модрина має гарний колір і структуру. Крім того, деревина містить природні антиоксиданти. Але, така дерев’яна вагонка коштує дорого.

Кедровий пиломатеріал має високу щільність, не жолобиться. Оздоблення приміщень з такого матеріалу не тільки виглядає красиво і служить довгий час, а й позитивно позначається на здоров’ї людей. Унікальний склад кедрової деревини сприяє зняттю втоми і напруги нервової системи.

Вагонка з липи має високу міцність, має гарний колір. Її часто використовують для обробки саун і лазень. В процесі експлуатації липа темніє, для захисту від вологи необхідно використовувати спеціальні просочення.

До переваг вагонки з вільхи відноситься високий вміст в деревині дубильних речовин. Крім того, вона майже не вбирає вологу. Проте, при використанні в приміщеннях з високою вологістю пиломатеріал потребує захисту.

Дубова вагонка відноситься до елітних оздоблювальних матеріалів. Вона має високу міцність, при відповідному догляді служить десятки років.

Вагонка може мати різну форму профілю. Сьогодні особливо популярні профілі блок-хаус і стандарт. Обшивка з блок-хауса візуально імітує оциліндрований брус, але обійдеться значно дешевше.

Для виробництва вагонки може застосовуватися деревина 4-х класів. Матеріал сорту «екстра» має ідеальну поверхню. На поверхні матеріалу класу «А» допустимо наявність окремих сучків, смоляних кишень і дрібних ненаскрізних тріщин. На матеріалі класу «В» таких дефектів допустимо більша кількість, також можуть бути плями. Найнижчою якістю володіє деревина класу «С».

Як вибрати вагонку

Орієнтуватися при виборі виключно на вартість не варто, необхідно звернути увагу на всі характеристики матеріалу. В першу чергу, на вартість впливає порода і клас деревини. Основні переваги вагонки з різних порід дерева описані вище. Ще одним важливим фактором є довжина дошки (довга вагонка коштує дорожче, ніж коротка).

При покупці важливо звернути увагу на якість сушіння пиломатеріалу. Для вимірювання вологості використовується спеціальний прилад, який, як правило, надається продавцем. Для звичайної вагонки норма вологості складає до 20%, для евровагонки – не більше 12%.

Найвищою якістю володіє матеріал, при виготовленні якого використовувалася деревина з північних регіонів. По-перше, ці області відрізняються безпечної екологічною обстановкою, а по-друге, деревина, яка виросла в суворому кліматі, має високу міцність.

 Де можна вигідно зробити покупку

Компанія «Волиньліс» пропонує великий вибір пиломатеріалів за доступними цінами. Крім вагонки у нас широко представлений фальшбрус. Для виготовлення пиломатеріалів використовується тільки деревина з екологічно чистих районів. У нас можна купити вагонку дерев’яну в Києві з доставкою на ваш об’єкт. Наші фахівці допоможуть з вибором матеріалу і розрахунком його кількості, нададуть грамотні консультації.

[kkstarratings]