Терасна дошка

ТЕРРАСНАЯ ДОСКА

Терасна дошка це сучасний будівельний матеріал нового покоління, який з’явився не так давно і при цьому день у день набирає все більшої популярності серед інших пиломатеріалів. Це матеріал нового покоління, створений спеціально, щоб створювати неповторні та оригінальні зовнішні інтер’єри і дизайн приміщень.

Покриття терас, веранд, садових майданчиків і альтанок має володіти високою стійкістю до корозії і не меншою стійкістю до впливу сонячних променів і навколишнього середовища. Крім цього, покриття повинне зберегти свою первісну форму протягом усього періоду експлуатації і складатися з екологічно чистих матеріалів. В якості підлогового покриття в заміських будинках найчастіше використовують звичайну шпунтовані дошки. Але ось для покриття терас вона не підійде через схильність до гниття. Ну а спроби захистити її за допомогою лакофарбових матеріалів закінчуються невдачею.

Жителі приватних будинків і дач все частіше переконуються, що тераса не розкіш, а життєва необхідність. Адже з нею так легко насолоджуватися свіжим повітрям і комфортом. Тераса стає як би прошарком між будинком і природою.

Терасна дошка – ціни

Назва Довжина м. Ширина мм. Товщина мм. Ціна за м2
Терасна дошка (сосна) 1-й сорт 4 120 25 270
Терасна дошка (сосна) 1-й сорт 4 130 35 300

 

[kkstarratings]