Пиломатеріали в Києві

Компанія «Волиньліс» пропонує купити пиломатеріали в широкому асортименті. Ми займаємося їх продажем вже більше 5-ти років, пропонуємо покупцям матеріали за ціною виробника. Виготовлення ведеться на сучасному обладнанні, використовується тільки деревина з екологічно чистих регіонів. На нашому складі пиломатеріалів завжди є великий запас готової продукції.

Купити пиломатеріали в нашій компанії легко!

Якщо вам необхідні дерев’яні будівельні або оздоблювальні матеріали високої якості в будь-якій кількості, не потрібно витрачати час на поїздки по спеціалізованих магазинах або давати оголошення куплю пиломатеріали в Києві. Достатньо зателефонувати за нашими телефонами або відправити заявку на e-mail.

5 причин замовити пиломатеріали у Волиньліс:

 1. Широкий асортимент. У нас можна придбати фальшбрус, блок-хаус, дошку для підлоги і вагонку.
 2. У нас можна придбати пиломатеріали за ціною виробника.
 3. Виробництво ведеться на сучасному обладнанні в суворій відповідності до вимог ГОСТ.
 4. Можлива оплата готівковим і безготівковим розрахунком.
 5. Гарантії високої якості і відмінний сервіс.

Переваги роботи з деревом:

 • Проста обробка. Деревина є міцним, але в той же час податливим матеріалом. Її можна легко розпиляти, просвердлити отвір, вирізати фігуру зі складною геометрією та інше.
 • Екологічність. Дерево не просто не шкодить здоров’ю, багато порід деревини здатні надавати лікувальну дію. Воно не виділять ніяких шкідливих речовин, не викликає алергічних реакції.
 • Природне кондиціювання. Матеріал вбирає зайву вологу з повітря і при необхідності віддає її. Тому в приміщеннях з дерев’яними стінами або обробкою створюється здоровий мікроклімат.
 • Доступна вартість пиломатеріалів. Деревина коштує недорого, а виготовлення пиломатеріалів виконується швидко.
 • Великий асортимент розмірів. Для більшості робіт підходять стандартні матеріали. При необхідності деревообробне підприємство виготовить пиломатеріали з індивідуальними параметрами.
 • Тривалий термін служби. При відповідному догляді дерев’яні конструкції та оздоблення служать десятиліттями.
 • Відмінні показники тепло- і звукоізоляції. У багатьох випадках дерев’яні матеріали ефективно замінюють додаткову ізоляцію.

Пиломатеріали Київ: властивості, особливості і застосування

Сьогодні на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів представлений величезний асортимент. Незважаючи на наявність великого вибору високотехнологічних сучасних матеріалів, натуральне дерево не втрачає своїх позицій. І це не просто данина моді, а усвідомлений вибір споживачів, так як деревина має цілу низку незаперечних переваг. Показники естетичності, міцності і екологічності істотно випереджають характеристики інших матеріалів.

Пиломатеріали виготовляють шляхом розпилу колод вздовж волокон. Існує безліч видів пиломатеріалів, які призначені для самих різних цілей. Деревиною опалюють приміщення, з неї зводять окремі конструкції і будують цілі будинки, виконують обробку.

Важливим етапом виробництва є сушка дерева. Саме від цього безпосередньо залежить якість готових матеріалів і їх вартість. На деревообробних підприємствах деревину сушать в спеціальних печах. Пиломатеріал, показники природної вологості якого відповідають нормі, добре піддається будь-яким видам обробки. При дотриманні умов зберігання і експлуатації він не гниє, не схильний до розтріскування і деформації. Для підвищення захисту від негативних впливів деревину обробляють спеціальними засобами і наносять лакофарбове покриття.

Пиломатеріали виготовляють з листяних і хвойних порід деревини. Високий вміст смол в сосні перешкоджає гниттю на ділянках, які піддаються впливу змінної вологості. Така деревина отримала в будівництві і виробництві оздоблювальних матеріалів найбільшого поширення, так як вона має гарну міцність і має доступну вартість.

З ялинових матеріалів часто зводять несучі конструкції. Модрина володіє відмінними експлуатаційними характеристиками, виглядає красиво, але коштує дорого. Дуб, як і модрина, характеризується високою міцністю і довговічністю. Пиломатеріали з нього відносять до ВІП-сегменту ринку і використовують в основному для чистової обробки.

Залежно від вологості пиломатеріалів визначається сфера їх застосування. Деревина з мінімальним вмістом вологи коштує дорожче, ніж волога.

З деревини з вмістом вологи 18 і більше відсотків виготовляють зовнішні конструкції та оздоблення.

Дерево з вологістю 12-15% є універсальним. З нього можуть виготовлятися різні вироби (наприклад, віконні рами, дошка підлоги).

Деревина вологістю до 10% застосовується у виробництві паркету.

 Сорти пиломатеріалів

На деревині сорту «Екстра» не повинно бути тріщин, плям і сторонніх включень. Можливо наявність здорових зрощених сучків, і неглибоких тріщин в кількості, що не перевищують нормативні показники. Такий матеріал найчастіше застосовується в авто- і суднобудуванні.

На деревообробних підприємствах виробництва пиломатеріалів, як правило, ведеться з деревини першого сорту. На такому дереві можуть бути присутніми здорові сучки і тріщини до 1-го см. Неприпустимі механічні пошкодження, цвіль, сучки, великі тріщини, трухляві ділянки і сторонні включення.

Деревина другого сорту знаходить основне застосування в меблевому виробництві. На ній можуть бути наскрізні тріщини, червоточини, сучки. Інших дефектів бути не повинно.

З дерева 3-го сорту виготовляють тару, а з 4-го – будівельну опалубку, ліси, а також зводять господарські будівлі.

Особливості покупки

Необхідно пам’ятати:

 • У будівництві важливо застосовувати тільки якісні пиломатеріали.
 • Обов’язковою вимогою до пиломатеріалів є їх виготовлення по ГОСТу.
 • Наявність сертифікату якості є підтвердженням відповідності пиломатеріалів всім необхідним вимогам.

Важливо!

Перш ніж купити пиломатеріали, необхідно визначитися з основними критеріями:

 1. Умови експлуатації. Потрібно точно знати, в яких умовах буде використовуватися блок-хаус, дошки для підлоги, балки або інші матеріали. Від цього залежить оптимальна порода деревини і необхідний сорт.
 2. Кількість пиломатеріалів. При необхідності фахівці компанії «Волиньліс» виконають розрахунки.

Загальна вартість. У прайс-листах вказана на пиломатеріали ціна за куб, а на погонажні вироби (наприклад, рейки, брусок, плінтус) – за погонний метр.
Фахівці нашої компанії нададуть необхідну консультацію, допоможуть підібрати оптимальний для виконання існуючих завдань пиломатеріал і розрахувати його кількість. При необхідності організовується доставка на ваш об’єкт спецтранспортом.

Звертайтеся в компанію «Волиньліс», і особисто переконаєтеся, наскільки вигідні наші пропозиції.

Поширені питання

⭐ На скiльки у вас сухий пиломатеріал?

Пиломатеріал сухий, пiсля камерноi сушки вологiсть до 12%.

⭐ Чи є в наявності пиломатерiали, що вказано на сайтi?

Так, фактично є все в наявностi на складi, окрiм деяких позицiй якi робляться пiд замовлення.

⭐ Яка форма оплати?

Є можливість розрахуватися готівкою, безготівкою з ПДВ, або розрахуватися по факту доставки.

⭐ Чи здійснюєте доставку?

Так. Доставляємо по всьому Києву