ФАЛЬШ БРУС

ФАЛЬШБРУС Киев

Естетично привабливі, екологічно чисті з відмінними ізолюючими властивостями оздоблювальні матеріали з натурального дерева завжди користувалися у споживачів особливою популярністю. Єдиним їх недоліком була тільки відносно висока ціна.

Все змінилося з виходом на будівельний ринок фальшбрусу. Цей сучасний оздоблювальний матеріал практично нічим не відрізняється (як зовні, так і за своїми властивостями) від натурального бруса, але в той же час має набагато меншу вартість.

Сьогодні купити в Києві фальшбрус можна в багатьох спеціалізованих супермаркетах і онлайн-магазинах. Він є одним з найбільш популярних і затребуваних оздоблювальних матеріалів і займає почесне місце поряд з вагонкою або блок-хаусом.

Наша компанія пропонує великий асортимент різноманітного за розмірами та видами використоної деревини якісного фальш бруса в Києві за найвигіднішими цінами.

Фальш брус – ціна

Назва Довжина м Ширина мм Товщина мм Ціна за м2
Фальш брус (сосна) 1-й вищий сорт 3-4 130 20 270
Фальш брус (сосна) 1-й вищий сорт 3-4 140 20 270
Фальш брус  (сосна) 1-й сорт 4 135 20 230
Планкен (косий) 1-й вищий сорт 4 142 20 270
Планкен (косий) 1-й вищий сорт 4 102 20 270
Планкен (прямий) 1-й вищий сорт 4 150 20 270
Планкен (косой) 1-й вищий сорт 4 110 20 270

Оцініть якість фальш бруса на відео

Що таке фальшбрус

Фальшбрус являє собою прямокутної форми дошки, які можуть бути виконані з різних порід дерева, зі скошеними краями. Такий прийом створює максимальну ілюзію вінців натурального бруса.

Для зручності складання дошки фальшбрусу мають спеціальні пази. Завдяки їм навіть людина, не дуже знайома з будівництвом, зможе досить швидко і без особливих зусиль зібрати і закріпити цілісне полотно по системі «паз-шип».

Переваги фальшбрусу

З кожним днем кількість бажаючих купити фальш брус в Києві збільшується. Це пояснюється тим, що цей матеріал обробки має великий ряд позитивних якостей. Ось тільки деякі з них.

 • Універсальність застосування. Використовувати фальшбрус можна як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки будівель. Він з легкістю вкладається на будь-яку наявну поверхню: цегла, пластик, дерево і ін.
 • Відмінні термозберігаючі характеристики. Будівля, фасад якого обшитий фальшбрусом, як показує практика, набагато краще зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Це забезпечує можливість додаткової економії коштів на опаленні і кондиціонуванні приміщень.
 • Екологічність і натуральність. Дошки оздоблювального матеріалу виконані з екологічно чистої натуральної деревини. Це створює в приміщенні особливий сприятливий мікроклімат.
 • Привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Фальшбрус, як і його більш дорогий аналог, також не розтріскується з часом і надовго зберігає свій первісний презентабельний вигляд. Немає сенсу переплачувати за зведення будинку з натурального бруса, якщо можна просто обкласти його менш витратною з точки зору фінансів  імітацією і отримати той же результат.
 • Прийнятна вартість. На фальшбрус ціна в Києві і інших містах України є сьогодні набагато більш привабливою, ніж на традиційний брус. У той час як за всіма своїми характеристиками він нічим не відрізняється від більш дорогого побратима.
 • Простота складання. Навіть непрофесіонал швидко розбереться з технікою укладання дощок по системі «паз-шип» і зможе самостійно зібрати стіну з фальшбрусу.

Імітація бруса – сфера застосування

Найбільшу популярність імітація натурального бруса отримала в сфері будівництва заміської нерухомості. Цим матеріалом успішно обробляють як фасади тільки зведених котеджів, так і старі дачні будиночки. Останнім фальшбрус (ціна в Києві на який є досить прийнятною) допомагає в короткі терміни знайти більш стильний і солідний зовнішній вигляд.

Також імітація бруса дуже часто використовується для обробки внутрішнього декору житлових або підсобних приміщень (наприклад, бань).

Від чого залежить на фальш брус ціна

Дошки, що імітують оригінальний брус, виготовляються з найрізноманітніших порід дерев: сосни, ялини, модрини, липи або кедра.

 • Так ялиновий фальшбрус є легким і міцним, але внаслідок низького вмісту смол він набагато частіше схильний до корозій і пошкоджень. З цієї причини його слід обов’язково додатково обробляти спеціальними захисними просоченнями.
 • Фальшбрус з сосни – найбільш затребуваний на сьогодні у споживачів варіант. Це пояснюється відмінним поєднанням ціни і якості виробу. Варто лише врахувати, що хоча сосна і містить більшу кількість смол, але для попередження процесів руйнувань поверхню з такого матеріалу також слід покривати спеціальними антикорозійними засобами.
 • Самим же елітним і дорогим варіантом є довговічний кедр.

Також оздоблювальний матеріал може варіювати за розмірами: товщиною (від 16 до 45 мм), шириною (90-200 мм) і довжиною (від 1 до 6 м). Слід враховувати, що для внутрішньої обробки слід зупинити вибір на дошках з мінімальною товщиною, щоб зберегти якомога більше житлової площі. У той час як для обшивки фасаду краще навпаки купити фальш брус в Києві з максимальним розміром по товщині планки.

При остаточному виборі матеріалу варто враховувати і такий вагомий фактор, як рівень якості або сортність. Адже це показник досить сильно впливає на його остаточну вартість. В офіційній класифікації існує 4 сорти фальшбрусу: екстра, A, B, C.

Рекомендації фахівців по збірці

 • Щоб уникнути подальшої деформації матеріалу, його не слід відразу ж після придбання брати в роботу. Необхідно дати йому певний час на достатню «акліматизацію» в тому середовищі, де він потім буде знаходитися. Так панелі для внутрішньої обробки повинні близько тижня відлежатися в приміщенні, а для фасаду будівлі – такий же час провести на відкритому повітрі під навісом.
 • Для попередження скупчення вологи в панелях слід проводити їх установку пазом вниз, а шипом – вгору.
 • Слід враховувати, що дерево внаслідок зміни температур може давати в майбутньому невелику усадку. Тому при монтажі панелей слід залишати між ними невеликий зазор в розмірі декількох міліметрів.
 • Також слід залишати невеликі проміжки між дошками на рівні підлоги і стелі. Ця обережність необхідна для вільної циркуляції повітря, що запобігає появі цвілі.

Де фальш брус купити: Київ і область

Наші фахівці в оптимально короткі терміни допоможуть вам вибрати  матеріал обробки і правильно розрахувати його кількість.

Переходьте в розділ «Як замовити» і, слідуючи докладній інструкції, оформляйте за допомогою наших менеджерів заявку на необхідні будівельні матеріали. При необхідності ми також надаємо допомогу в доставці замовленого товару.

Телефонуйте і переконайтеся, що кращі ціни на фальш брус в Києві пропонуємо ми – компанія Волиньліс!

[kkstarratings]